#ŻyjDobrze

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w programie edukacyjnym #ŻyjDobrze pod patronatem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mławie. Projekt promuje zdrowy styl życia wśród uczniów, rodziców i kadry pedagogicznej. W ramach programu uczniowie, klasy 3b, 2a i 2b w ostatnim czasie realizowali kolejny z pięciu obszarów tematycznych dotyczący higieny. Uczniowie uczestniczyli w różnorodnych aktywnościach promujących poprawne nawyki higieniczne. Najlepszą metodą uczenia się jest samodzielne, konkretne działanie. Uczniowie przypominali sobie jak prawidłowo myć ręce, zęby, oglądali edukacyjne filmy dotyczące higieny, uczestniczyli w pogadankach, a także wykonali plakaty, aby utrwalić wszystkie wiadomości... Oczywiście dobrze i kreatywnie się przy tym bawiąc i integrując.

Data dodania: 2023-03-12 21:14:06
Data edycji: 2023-03-12 21:18:00