Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Nauczyciele / pracownicy

Dyrektor szkoły

Jolanta Tyl

Wicedyrektor

Eliza Pydynkowska

Edukacja przedszkolna

Katarzyna Duszeńko

Kinga Lech

Patrycja Bielska

Monika Wodowska

Karolina Dwulit

Anna Chocholska

Katarzyna Lisowska

Justyna Stemplińska

Nina Łubińska

Martyna Suprun

Anna Maria Szymańska - nauczyciel wspomagajacy

Martyna Molska - nauczyciel wspomagajacy

Edukacja wczesnoszkolna

Joanna Polakowska

Aleksandra Gorczewska

Milena Pieńdyk-Skalińska

Olga Meredyk

Magdalena Kołodzińska

Lidia Gromadzka

Agnieszka Śmiegel

Jolanta Lewandowska

Bożena Żerańska

Nauczanie przedmiotowe

Natasza Dmuchowska - język polski, języki angielski

Aneta Koszałkowska - język angielski

Katarzyna Lisowska - język angielski

Martyna Burakowska - język niemiecki

Katarzyna Józefska - język polski

Edyta Kowalkowska - język polski

Emilia Obłąkowska - matematyka

Marcin Karwaszewski  - matematyka

Jarosław Genne - historia, geografia, wos

Bożena Piotrkowska - biologia, chemia

Renata Śniegucka - muzyka, plastyka

Kamila Marlęga - wychowania fizyczne

Adam Szymański - wychowanie fizyczne

Adam Sztolsztejner - wychowanie fizyczne, historia

Elżbieta Kaszubska - terapia pedagogiczna, technika, informatyka

Mariusz Sobotka - informatyka

Ewelina Nosarzewska - religia

Ewa Ronkiewicz - wdż

Beata Wójciak - religia, nauczyciel wspomagający

Kamila Ciesielska - nauczyciel wspomagający

Magdalena Kowalska - nauczyciel wspomagający

Beata Szemplińska - nauczyciel wspomagający, plastyka

Karolina Wyszyńska - nauczyciel wspomagający

Lidia Zakrzewska - nauczyciel wspomagający

Martyna Burakowska - nauczyciel wspomagający

Małgorzata Sztando - nauczyciel wspomagający

Beata Szemplińska - nauczyciel wspomagający

Monika Sobotka - tyflopedagog

Pedagog szkolny

Monika Dzięgielewska

Pedagog specjalny

Alicja Oleksa

Agnieszka Dworznicka

Terapeuta pedagogiczny

Agnieszka Dworznicka

Psycholog szkolny

Adrianna Malinowska

Piotr Tejs

Logopeda

Magdalena Godlewska

Biblioteka

Katarzyna Chmielewska-Jeziorska

Świetlica

Jolanta Tyl

Ewelina Bartkowska

Ewelina Kwiatkowska

Administracja i obsługa

Angelika Stachowicz  - kierownik gospodarczy

Grzegorz Przybyłowski - sekretarz

Piotr Olszewski - konserwator

Józef Gorząch - konserwator

Joanna Lee - pomoc nauczyciela

Liudmyla Shevchenko - pomoc nauczyciela

Agnieszka Kurek - sprzątaczka/pomoc nauczyciela

Elżbieta Koźniewska - sprzątaczka/pomoc nauczyciela

Aneta Dmuchowska  - sprzątaczka/pomoc nauczyciela

Małgorzata Borzym - pomoc nauczyciela

Barbara Dudzińska - sprzątaczka

Jolanta Milewska - sprzątaczka

Marzena Drzewiecka - sprzątaczka

Grażyna Nieliwocka - sprzątaczka

Aleksandra Chrostowska - pomoc nauczyciela

Data dodania: 2021-02-23 10:22:52
Data edycji: 2024-04-18 10:20:54
Ilość wyświetleń: 6356

Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej