Zimowych warsztaty pt. ''ZIMOWE ZABAWY SENSOPLASTYCZNE''

14 lutego przedstawiciele grupy przedszkolnej, klas 1-3 i 4-7 wraz z nauczycielami i paniami dyrektorkami uczestniczyli razem w zimowych warsztatach pt. "ZIMOWE ZABAWY SENSOPLASTYCZNE" przygotowanych przez panią Agnieszkę Dworznicką i Magdalenę Kowalską. Warsztaty zaczeliśmy od poznawania i utrwalania zmysłów. Tym razem skupiliśmy się na zmyśle dotyku. Dzieci rączkami dotykały balonowe kule z lodem, mąkę, kulki żelowe, plastelinę i masę plastyczną z mąki ziemniaczanej wymieszanej z olejem. Kolejnym zadaniem było wyklejenie masą plastyczną walentynkowe serduszko, które dzieci według własnego pomysłu ozdobiły. Dzieci także bawiły się woreczkami z kulkami żelowymi. A na koniec wyklejały kuleczkami z plasteliny zimowe obrazki. Celem spotkania było rozwijanie umiejętności polisensorycznego poznawania świata, pobudzanie aktywności dzieci, a także integracja uczniów i nauczycieli.

Data dodania: 2024-03-05 23:01:25
Data edycji: 2024-03-05 23:03:07