Zdrowo i kolorowo w klasie 2b

Uczniowie klasy 2b doskonale wiedzą, że śniadanie ma ważne znaczenie w codziennej diecie człowieka. Jeśli jest ono wykonane samodzielnie, to smakuje jeszcze lepiej. Nowy tydzień drugoklasiści postanowili rozpocząć zdrowo i kolorowo. Dzieci przyniosły swoje ulubione produkty, takie jak wędlinę, ser, jajka, pieczywo, pomidory, ogórki, rzodkiewkę, sałatę, szczypiorek. Zanim przystąpiły do wykonania posiłku, pamiętały o umyciu rąk. Gdy wszystko było przygotowane, na talerzach zaczęły pojawiać się smaczne, kolorowe kanapki. W klasie unosił się przyjemny zapach śniadania. Uczniowie z wielkim apetytem zjedli własnoręcznie przygotowany posiłek. Takie śniadanie dało wszystkim dobry strat na nowy dzień.

Data dodania: 2023-03-16 11:00:30
Data edycji: 2023-03-16 11:11:41