Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla klas IV-VIII

Ostatni dzwonek Rozbrzmiewa z wielką siłą Za chwilę wszyscy w marzeniach się rozpłyną... Uroczyste zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań naukowych, sportowych i artystycznych osiągnięć uczniów. Wielu uczniów uzyskało znakomite wyniki na świadectwach, spora grupa odniosła sukcesy w sporcie, cieszy fakt, iż nasza szkolna społeczność tak licznie pomaga, pracując w Wolontariacie Szkolnym. Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy odebrali statuetki za najlepsze wyniki w nauce w poszczególnych rocznikach.

Klasy czwarte: Michalina Bukowska

Klasa piąta: Gabriela Walczak

Klasy siódme: Szymon Jezierski

Klasy ósme: Julia Zalewska, która osiągnęła jednocześnie najlepszy wynik wśród uczniów całej szkoły.

Uczniowie klas ósmych ostatni raz reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym i Samorządzie Uczniowskim. Uroczyste przekazanie władzy uczniom młodszych klas to wzruszająca chwila. Kwiaty, przemówienia, uśmiechy i łzy przeplatały się ze sobą podczas akademii, ponieważ dla niektórych to czas wakacji i powrotu, a dla uczniów klas ósmych to ostatnie wspólnie spędzone momenty w murach naszej szkoły.

Data dodania: 2022-06-26 22:20:59
Data edycji: 2022-06-30 22:42:06