Zakończenie programu edukacyjnego #ŻyjDobrze w klasach I-III

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klas I-III dokonali podsumowania programu edukacyjnego w zakresie zdrowego stylu życia #ŻyjDobrze. W ciągu całego roku szkolnego poprzez różnorodne aktywności uczniowie zrealizowali pięć obszarów tematycznych: aktywność fizyczna, higiena, zdrowe żywienie, zdrowie psychiczne i profilaktyka. Program koncentrował się na promowaniu zdrowego stylu życia wśród uczniów, rodziców i kadry pedagogicznej. Realizowany był pod patronatem Wojewódzkiej Stancji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mławie. W ostatnim tygodniu nauki uczniowie klasy 3b oraz 1a wypełnili anonimowe ankiety, które miały na celu ocenić jakość działań w ramach projektu. Wyniki zostały przekazane Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mławie. Uczniowie klas I-III przez cały rok szkolny bardzo chętnie włączali się w proponowane działania i realizację programu. Udział w tego typu projektach jest niezwykle ważny dla dzieci w w wieku wczesnoszkolnym, bo przecież zdrowo powinniśmy żyć już od najmłodszych lat.

Data dodania: 2023-06-26 17:26:22
Data edycji: 2023-06-26 17:29:29