Z wizytą w Poradni Psychologiczno-Pedagicznej w ramach programu edukacyjnego #ŻyjDobrze

W bieżącym roku szkolnym klasy I-III realizują program edukacyjny dotyczący zdrowego stylu życia #ŻyjDobrze. W minionym tygodniu klasa 3b oraz klasy 1a i 1b zrealizowały ostatni obszar tematyczny programu: zdrowie psychiczne. Uczniowie odwiedzili Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną oraz spotkali się z psychologiem oraz pracownikami Poradni. Dowiedzieli się na czym polegają badania, zajęcia w tym miejscu oraz kto może z nich korzystać. Ponadto uczestniczyli w zajęciach warsztatowych i rozmowie z panią psycholog na temat zdrowia psychicznego. Wykazali się dużą wiedzą i dojrzałością w swoich spostrzeżeniach. Niezwykle aktywnie uczestniczyli w dyskusji i chętnie zadawali pytania. Na koniec odwiedzili salę przeznaczoną do zajęć integracji sensorycznej co było kolejnym, ciekawym doświadczeniem. Serdecznie dziękujemy dyrektor Poradni pani Izabeli Wiśniewskiej oraz pracownikom za życzliwe oraz pełne zaangażowania spotkanie z naszymi uczniami!

Data dodania: 2023-06-10 21:17:29
Data edycji: 2023-06-10 21:24:13