Z tabliczką mnożenia za pan brat

Z tabliczką mnożenia z pan brat - to konkurs matematyczny, który po raz kolejny odbył się jesienią w naszej szkole. W zmaganiach wzięli udział wyróżniający się uczniowie klas czwartych, piątych oraz oddziału przygotowawczego z Ukrainy. Każdą klasę reprezentowała czteroosobowa drużyna, która w jak najkrótszym czasie musiała znaleźć właściwe wyniki mnożenia. Liczyła się szybkość, ale i precyzja, ponieważ za błędną odpowiedź doliczano 20 sekund.

W wyniku zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców:
I miejsce - klasa 5b
II miejsce - klasa 4a
III miejsce - klasa 5c
Na wyróżnienie zasłużył uczeń klasy 5c Marcel Rudziński, który najszybciej wykonał zadanie.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy dodatkowo odebrali przechodni puchar, który na apelu osobiście wręczyła pani dyrektor Jolanta Tyl.

Uczniom bardzo dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejną odsłonę konkursu w przyszłym roku.

Data dodania: 2023-11-26 23:36:29
Data edycji: 2023-11-26 23:37:27