Z EMOCJAMI PRZEZ ŚWIAT

W podróż z ,,Emocjami przez świat” zabrała zaproszonych gości oraz społeczność szkolną duża grupa dzieci naszej szkoły. Pod kierownictwem pani M. Dzięgielewskiej, p.A. Gorczewskiej oraz p. M. Wodowskiej powstał spektakl poświęcony emocjom. W tych trudnych dla młodzieży czasach nie łatwo jest rozmawiać o emocjach. Bardzo często właśnie tańcem, śpiewem możemy je wyrazić, a przedszkole oraz pierwsze lata szkolne to ważny okres rozwoju osobowościowego i społecznego dziecka. Towarzyszy mu dojrzewanie emocjonalne, umożliwiające w sposób coraz bardziej precyzyjny określanie tego, co dziecko czuje. Kształtuje się też zdolność do rozumienia emocji wyrażanych przez inne osoby.
Z jednymi emocjami radzimy sobie bez problemu, w przypadku drugich potrzebujemy wsparcia, którego możemy szukać u kolegów, koleżanek oraz osób dorosłych. Nie tylko specjaliści szkolni są nam w stanie pomóc. Razem z nami tego dnia byli również:
Przewodniczący Rady Miasta Mława Pan Filip Tomasz Kowalczyk
Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego Pani Dagmara Klimaszewska
Zastępca Przewodniczącego Zespołu Interdyscyplinarnego Pan Krzysztof Kwiatek
Pani Maria Koźlakiewicz- przyjaciel naszej szkoły Maria Koźlakiewicz
Dyrektora Zespołu Ośrodków Wsparcia Pan Łukasz Deptuła
Przedstawiciel Rady Rodziców Pani Renata Moszczyńska
Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Mława Młodzieżowa Rada Miasta Mława
Na pomoc tych, oraz wielu nnych ludzi i instytucji zawsze liczyć możecie. Trzeba tylko, albo ,,aż” rozmawiać.
Data dodania: 2024-05-31 10:35:48
Data edycji: 2024-05-31 10:37:43