Wyjazd integracyjny na Brzozową Wyspę

Maria Montessori powiedziała, że Zabawa to nie tylko rozrywka, ale także sposób na rozwój, dlatego uczniowie klasy 5c i 6b pojechali 11 czerwca 2024r. na Brzozową Wyspę w celu integracji a przede wszystkim kształtowania pozytywnych relacji koleżeńskich opartych na szacunku i tolerancji. Zabawa jest potrzebna do życia jak powietrze, sen i jedzenie, ponadto pozwala się zrelaksować i zwyczajnie cieszyć się życiem. Tej zabawy było bez liku – uczniowie korzystali z tyrolki, roweru wodnego, trampoliny, ale największą frajdą była szybka jazda terenowym samochodem i samodzielne pieczenie kiełbasek na ognisku. Dzieci były radosne, zadowolone, uśmiechnięte i szczęśliwe. Czas upłynął bardzo szybko i nikt nie chciał stamtąd wyjeżdżać, co świadczy o urokach tego miejsca i potrzebie wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

Data dodania: 2024-06-13 16:21:16
Data edycji: 2024-06-13 16:24:20