Wyjazd 1b i 1c do Nadleśnictwa Dwukoły

19 października pierwszaki z klasy 1b i 1c wybrały się do Nadleśnictwa Dwukoły. Dzieci uczestniczyły w zajeciach w terenie z panią leśnik. Podczas spaceru obserwowały zmieniająca się jesienią przyrodę. Dowiedziały się również wielu ciekawych informacji dotyczących leśnej zwierzyny, owadów, ptaków, a także gatunków drzew i roślin. Dzieci miały okazję zadać także pytania Pani leśnik dotyczące pracy w leśnictwie i jej codziennych obowiązków. Świeże powietrze oraz intensywny spacer zdecydowanie zaostrzyły apetyt dzieci. Pierwszoklasiści z entuzjazmem posilili się kiełbaskami z ogniska. Najedzeni, dotlenieni i pełni nowej wiedzy ze śpiewem na ustach wrócili do szkoły. To był udany, jesienny wyjazd.
Data dodania: 2023-10-21 20:50:38
Data edycji: 2023-10-21 20:52:19