Wycieczka przedszkolaków

Wtorek 9 maja okazał się dla przedszkolaków dniem pełnym wrażeń, atrakcji i przygód. Grupy Biedronek i Stokrotek wraz z wychowawcami i opiekunami wybrały się na wycieczkę do Olsztyna. Pierwszym etapem autokarowej wyprawy była wizyta w Papugarni. Po krótkiej pogawędce przeprowadzonej przez pracownika Papugarni dotyczącej nawyków i sposobu życia papug, przedszkolaki mogły je nakarmić. Barwne ptaki chętnie siadały dzieciom na ramionach, podlatywały do karmienia i pozowały do zdjęć. Następnym przystankiem była sala zabaw Warmiolandia, gdzie przez 2,5 godziny, wśród kolorowych piłeczek, zjeżdżalni, tajemniczych przejść, jeździków, bujaków, autek, trampoliny, klocków i dmuchawców dzieci mogły wyszaleć się do woli. Po intensywnej zabawie dzieci udały się do McDonald's'a. Każde dziecko otrzymało zestaw „Happy Meal”, do którego była dołączona zabawka. Wszyscy w przyjemnej atmosferze wrócili do Przedszkola, gdzie na dzieci czekali stęsknieni rodzice.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2023-05-12 22:53:38
Data edycji: 2023-05-12 22:56:41