Wycieczka do Ciechanowa

W piątek 12.05.2023 r. uczniowie oddziału przygotowawczego IV-VI wybrali się na wycieczkę do Ciechanowa. Najpierw dzieci odwiedziły Park Nauki Torus, w którym zobaczyły różne ekspozycje stałe i ponad 20 interaktywnych eksponatów. Przybliżyło to zwiedzającym zagadnienia z zakresu matematyki, fizyki, techniki, iluzji, a także architektury. Uczniowie uczestniczyli również w warsztatach, które dotyczyły Generatora van de Graffa. Kolejnym punktem wycieczki było poznanie historii oraz zabytków miasta. W tym celu dzieci wybrały się do Zamku Książąt Mazowieckich. Na koniec wycieczki wszyscy wspólnie zjedli posiłek. To był udany dzień. Wszystkie punkty wycieczki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie z oddziału przygotowawczego IV-VI mieli okazję jeszcze bardziej się zintegrować.

Data dodania: 2023-05-12 23:13:38
Data edycji: 2023-05-12 23:15:45