Wycieczka Biedronek

BIEDRONECZKI wzięły udział w wycieczce do Wioski Garncarskiej w Kamionce. Dzieci zwiedzanie rozpoczęły od zabytkowej kuźni. Na ścieżce dydaktycznej rozpoznawali rodzaje skał, oglądali różne kamieni ozdobne i skamieniałości. Biedroneczki uczestniczyły w warsztatach lepienia z gliny. Każdy zabrał do domu własnoręcznie wykonane naczynie lub inny przedmiot. Następnie przeszliśmy do Rajskiego Ogrodu, gdzie dzieci szukały skarbu w wielkim ogrodzie podzielonym na zakątki tematyczne. Dużą atrakcją było poszukiwanie skarbów. Każdy z uczniów na pamiątkę otrzymał woreczek z kolorowymi kamieniami. Na koniec oglądaliśmy film przyrodniczy „Dzikie z natury” w formacie 3D. Wycieczka zakończyła się obiadem w tutejszej karczmie. Była to bardzo udana wyprawa, zwłaszcza że towarzyszyła nam piękna pogoda.

Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2023-04-27 22:29:39
Data edycji: 2023-04-27 22:31:44