Wycieczka 0b

Nic tak nie rozwija inteligencji jak podróżowanie” – Emile Zola.
Grupa 0b wraz z opiekunami odwiedziła Ciechanów. Okazało się, że bardzo znane wszystkim miasto pokazało się z zupełnie nieznanej strony. Przedszkolaki miały okazję odwiedzić Park Nauki Torus, w którym zwiedzały interaktywną wystawę wyjaśniającą wiele praw fizyki i chemii w bardzo przystępny sposób. Brały również udział w warsztatach, podczas których własnoręcznie stworzyły tęczę w probówce. Kolejnym i równie ciekawym punktem programu były odwiedziny w Muzeum Szlachty Mazowieckiej, gdzie dzieciaki poznały średniowieczne przyrządy codziennego użytku. Finałem wycieczki były odwiedziny na Zamku Książąt Mazowieckich, gdzie dzieciaki poznały historię naszego regionu oraz średniowieczne zawody. Przedszkolaki wróciły do domów zmęczone, ale zachwycone wycieczką, z tęczą w kieszeni ?.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2023-05-29 23:25:24
Data edycji: 2023-05-30 07:05:07