Wizyta w Starostwie Powiatowym

19 października dzieci z grup Stokrotki i Bratki udały się do Starostwa Powiatowego w Mławie. Wizyta rozpoczęła się od spotkania w sali konferencyjnej z Panem Starostą Jerzym Rakowskim. Dzieciaki, siedząc przy ogromnym stole, chociaż na chwilę mogły poczuć się jak ważni urzędnicy państwowi. Po krótkiej rozmowie, Pan Starosta zaprowadził nas do swojego gabinetu, gdzie każdy miał możliwość usiąść na jego fotelu i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy Pani Marlenie Chyczewskiej za zorganizowanie dzisiejszego spotkania, Panu Staroście za wspaniałe przyjęcie i upominki, Pani Edycie Wild za słodki poczęstunek oraz pozostałym pracownikom urzędu za miłe słowo, ciepły uśmiech i mocne „piątki”?.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.
Data dodania: 2023-10-20 11:21:04
Data edycji: 2023-10-20 11:24:35