Wizyta klasy pierwszej w Ratuszu Miejskim

Wizyta klasy pierwszej w Ratuszu  Miejskim

Z okazji nadchodzącego Dnia Edukacji Narodowej oraz uroczystości ślubowania uczniów klas pierwszych, uczniowie klasy 1a wraz z wychowawcą panią Joanną Polakowską i panią Katarzyną Chmielewską Jeziorską odwiedzili w Miejskim Ratuszu Pana Burmistrza Sławomira Kowalewskiego i jego zastępcę Pana Szymona Zejer. Uczniowie w imieniu wszystkich uczniów klas pierwszych, wręczyli gospodarzom miasta zaproszenie na tę ważną dla nich, szkolną uroczystość. Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość rozmowy na temat szkoły i bezpieczeństwa w szkole oraz w drodze do i ze szkoły. Na koniec trzymali od pana Burmistrza pamiątkowe odblaski. Po drodze uczniowie mieli możliwość obejrzeć ratusz, zobaczyć salę ślubów oraz poznać legendę powstania miasta Mława. Była to miła i interesująca wycieczka w ramach bloku tematycznego „Moja mała Ojczyzna”.

Data dodania: 2023-10-10 17:44:53
Data edycji: 2023-10-10 17:48:35