Wirtualne Targi Edukacyjne Młodzieży w Mławie

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie i Starostwo Powiatowe w Mławie zapraszają do udziału w Wirtualnych Targach Edukacyjnych Młodzieży – Rekrutacja 2022/2023. Na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie, pod adresem www.mlawa.praca.gov.pl uruchomiona jest platforma informująca o zasadach rekrutacji oraz ofercie edukacyjnej szkół ponadpodstawowych z powiatu mławskiego na rok szkolny 2022/2023.

Uczniowie i ich z rodzice w jednym miejscu mogą zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych z powiatu mławskiego. Dowiedzą się o zasadach rekrutacji, nowo powstałych kierunkach kształcenia i możliwościach rozwoju zainteresowań w poszczególnych szkołach. Znajdą też podpowiedź, jaki profil klasy wybrać w liceum ogólnokształcącym, aby po latach dostać się na wymarzone studia.

Mamy nadzieję, że odwiedzenie targów ułatwi absolwentom szkół podstawowych dokonanie trafnego wyboru kierunku kształcenia i szkoły.

Data dodania: 2022-05-13 13:12:55
Data edycji: 2022-05-13 21:31:37