Wielka przygoda

Dnia 17 maja przedszkolaki z grup 0a i Pszczółki wybrały się na wycieczkę do Olsztyna. Głównym celem wyjazdu było obcowanie z kulturą, integracja grup przedszkolnych oraz aktywne spędzanie czasu wolnego. Przedszkolaki swoją wycieczkę rozpoczęły od obejrzenia spektaklu w teatrze lalek pt.: „Piękna i bestia”, co umożliwiło im bliższy kontakt ze sztuką. Kolejnym punktem wyjazdu była wizyta w papugarni. Dzieciaki miały możliwości obejrzenia przepięknych kolorowych papug. Wysłuchały krótkiego wykładu ma temat ich życia i zwyczajów. Na koniec wizyty nakarmiły papugi specjalnymi smakołykami. Ostatnim punktem wycieczki była Warmiolandia – miasto dzieci. Dwie godziny pobytu w sali zabaw z przeszkodami i różnymi formi aktywności minęły bardzo szybko. Przedszkolaki uczestniczyły także w warsztatach chemicznych, na których wykonywały wulkan, pastę oraz dmuchany balon. Tak spędzony czas był dla wszystkich pełen wrażeń i emocji. Przedszkolaki wróciły bardzo zmęczone, ale i szerokim uśmiechem na twarzach.

Data dodania: 2023-05-18 23:17:41
Data edycji: 2023-05-18 23:19:47