Widzimy, doceniamy, zachęcamy

Na styczniowych apelach oprócz spraw bieżących podsumowano szkolny konkurs Samorządu Uczniowskiego na najlepiej udekorowaną klasę/salę. Zaangażowanie było ogromne. Jury w składzie p. Dyrektor Jolanta Tyl, p. Wicedyrektor Eliza Pydynkowska oraz p. Agnieszka Dworznicka miały niezwykle trudne zadanie. Wyłonimy jednak zwycięzców:
W kategorii Przedszkole, miejsce pierwsze zajęła grupa Żabki, wyróżnienie otrzymały grupy Stokrotki i Bratki. W kategorii klas I-III miejsce pierwsze zajęła klasa IC, wyróżnienie otrzymały klasy IA oraz IIIC. W kategorii klas IV-VII miejsce pierwsze otrzymała klasa IVA, natomiast wyróżnienia otrzymały klasy VB, VC oraz VIA. Nagrody ufundowane zostały przez Dyrekcję szkoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Data dodania: 2024-01-15 08:51:55
Data edycji: 2024-01-15 08:53:57