Wesołe jest życie seniora

15 listopada grupa uczniów z klas 8 a i 8 b uczestniczyła w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Seniora, które odbyły się w Dziennym Domu Seniora + w Mławie. Z okazji swego święta seniorzy recytowali wiersze, śpiewali i tańczyli. Wspaniała atmosfera spotkania udzieliła się gościom, którzy chętnie dołączyli do zabawy. Ósmoklasiści z naszej szkoły zaprezentowali część artystyczną, przygotowaną przez panią Nataszę Dmuchowską, złożyli seniorom życzenia i wręczyli karty okolicznościowe wykonane przez wolontariat szkolny pod okiem pani Beaty Wójciak i pani Marzeny Gorlewskiej. Był to wzruszający czas integracji międzypokoleniowej przepełniony radością, wspólną zabawą, tańcem i spokojną życiową mądrością dzieloną z wyjątkowymi ludźmi, którzy nie poddają się upływowi czasu oraz nadal mają wiele energii.

Wciąż młodym duchem seniorom raz jeszcze życzymy zdrowia pozwalającego na aktywne życie, pomyślności i szczęścia w gronie najbliższych.

Data dodania: 2022-07-03 00:32:00
Data edycji: 2022-07-03 00:36:59