Warsztaty bożonarodzeniowe w klasach 1-3

16 grudnia uczniowie klas 1-3 wzięli udział w warsztatach tworzenia ozdób bożonarodzeniowych, które poprowadziły panie Katarzyna Skorupa-Malińska i Milena Kozłowska z Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie. Instruktorki przybliżyły dzieciom wzory najpopularniejszych zabawek choinkowych z przełomu XIX i XX wieku. Mówiły o kolorowych ptaszkach, aniołkach, pawich oczkach i jeżykach. Po krótkim szkoleniu uczniowie własnoręcznie wykonali ozdoby choinkowe z bibuły. Klasy wypełniły się wielobarwnymi dekoracjami. To było bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie, które wprowadziło wszystkich w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wykonane dekoracje na pewno posłużą dzieciom do ozdobienia ich własnych choinek.

Data dodania: 2021-12-21 14:28:48
Data edycji: 2021-12-21 14:37:57