„Warszawa da się lubić…”

27 maja uczniowie klas pierwszych pojechali się na wycieczkę do Warszawy. W Teatrze Capitol obejrzeli spektakl pt. „Brzechwa 2020” opowiadający o uniwersalnych wartościach, takich jak przyjaźń i zdrowie, ale jednocześnie – w humorystyczny sposób – krytykujący przywary ludzkiego charakteru. Na kreatywnych warsztatach w Pijalni Czekolady E. Wedel dzieci poczuły się jak mistrzowie cukiernictwa. Każdy udekorował swoją tabliczkę czekolady. Po pracy wszyscy skosztowali czekolady z bitą śmietaną. Kolejnym punktem programu wycieczki był spacer po pięknym Starym Mieście, podczas którego pierwszoklasiści podziwiali zabytki Warszawy: Rynek Starego Miasta z pomnikiem Syrenki, plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta i Zamek Królewski. W drodze powrotnej nie mogło zabraknąć stałego punktu każdej wycieczki, czyli wizyty w restauracji McDonald’s. Wszyscy wrócili szczęśliwi, usatysfakcjonowani i pełni wrażeń.

Data dodania: 2022-06-06 18:17:32
Data edycji: 2022-06-06 18:19:25