Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie  roku szkolnego 2021/2022

W minioną środę, 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Pełna nadziei, że nauka stacjonarna stanie się rzeczywistością, społeczność szkolna zgromadziła się w murach szkoły, aby uroczyście rozpocząć kolejny rok nauki i zabawy. Pierwszoklasiści i czwartoklasiści wraz z rodzicami, z racji rozpoczęcia kolejnego, ważnego etapu edukacyjnego, spotkali się z panią dyrektor Jolantą Tyl, panią wicedyrektor Elizą Pydynkowską i przedstawicielami Rady Rodziców w hali sportowej, zachowując konieczne normy sanitarne i procedury bezpieczeństwa. Po powitaniu przez Dyrekcję dzieci obejrzały nagraną wcześniej część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas: 2a, 2b, 5a pod kierunkiem pani Mileny Pieńdyk-Skalińskiej i pani Joanny Polakowskiej. Młodzi artyści wspominali wakacyjny czas, a także powitali nowy rok szkolny, szczególnie naszych najmłodszych uczniów - klasy pierwsze. Pierwszoklasiści poznali również swoich wychowawców: klasa 1a – panią Lidię Gromadzką, klasa 1b – panią Agnieszkę Śmiegel, klasa 4a – panią Elżbietę Kaszubską, klasa 4b – panią Emilię Obłąkowską. Po uroczystościach w hali sportowej uczniowie wraz z rodzicami i nowymi wychowawcami przeszli do swoich pracowni. Pozostali uczniowie wraz z rodzicami udali się bezpośrednio do swoich sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami, gdzie również mieli okazję obejrzeć nagrany występ swoich koleżanek i kolegów.

Wszystkim życzymy dużo wytrwałości, zapału i radości z pracy i nauki w murach naszej szkoły!

Data dodania: 2021-09-08 12:10:04
Data edycji: 2021-09-08 14:18:40