Uczymy się nie dla szkoły lecz dla życia

Na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego do naszej szkoły przybyli wspaniali goście: przedstawiciele władz miasta (Pan Burmistrz, Wiceburmistrz, Przewodniczący Rady Miasta, opiekun Młodzieżowej Rady Miasta oraz przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta), zarząd Rady Rodziców oraz Dyrekcja szkoły. Każdy z gości podzielił się swoimi doświadczeniami z zakresu samorządności. Wydarzenie odbyło się w atmosferze wzajemnej współpracy i wymiany doświadczeń. Wspólnie spędzony czas uświetniła muzyką na żywo Pani Joanna Baran- bardzo zdolna artystka. Goszcząca u nas Pani Zofia Kazimierska to Radna, opiekun młodzieżowej Rady Miasta, ale również autorka książki o Zuzannie Morawskiej, której postać w 2022 objęta jest patronatem Burmistrza Miasta Mława. Młodzież przygotowała biografię oraz wygłosiła wiersze wyżej wymienionej autorki.
Nie zabrakło również zadań dla członków samorządu. Było to wyjątkowe spotkanie władz samorządowych, przedstawicieli Rady Rodziców, Młodzieżowej Rady Miasta oraz Samorządu, które udowodniło, że współpraca jest ważna, a czas spędzony razem, niezwykle kształcący i bogaty w informacje.
Data dodania: 2022-12-02 00:01:19
Data edycji: 2022-12-02 00:03:55