Uczniowie 4a z wizytą w Londynie

Uczniowie klasy 4a w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wzięli udział w projekcie „Z wizytą w Londynie” Dzieci poznały podstawowe zagadnienia związane z podziałem politycznym Wielkiej Brytanii, dowiedziały się co jest stolicą Anglii, Szkocji czy Walii, a następnie samodzielnie napisały pocztówkę do kolegi z wybranego zakątka wysp, którą ozdobiły własnoręcznymi rysunkami. W grupach uczniowie poznali wybrane ciekawostki, które zilustrowali i zaprezentowali klasie.

Podczas realizacji projektu wykorzystano książki zakupione do biblioteki szkolnej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Data dodania: 2022-11-23 19:46:28
Data edycji: 2022-11-23 20:01:13