Ubrali się w książkę

W mikołajki rozstrzygnięto szkolny konkurs fotograficzny Sleeveface, czyli ubierz się w książkę. Uczestnicy zrobili sobie zdjęcie z dowolną książką dla dzieci i młodzieży, tak by wkomponować się w tło okładki. Jury nagrodziło pięcioro uczniów: Amelię Dziembowską, Wiktorię Balcerowską, Jana Dmuchowskiego, Filipa Masiaka i Aleksandra Oleszkina. Wyróżnienia otrzymali: Pola Dmuchowska, Jan Bryks i Brajan Starzak. Mamy nadzieję, że konkurs przyczynił się do popularyzacji czytelnictwa, rozbudzenia zainteresowania fotografią oraz rozwinięcia kreatywności i wyobraźni uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Podczas konkursu wykorzystano książki zakupione do biblioteki szkolnej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Zakup nagród sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Data dodania: 2022-12-08 18:23:02
Data edycji: 2022-12-08 18:25:06