Turniej rekreacyjno – sportowy runda III

„Jest tylko jeden sposób, aby osiągnąć sukces praktycznie we wszystkim: DAĆ Z SIEBIE WSZYSTKO.”

9.03.2024 r. w mławskiej hali sportowej zakończyliśmy III rundę turnieju rekreacyjno – sportowego. W rywalizacji drużynowej wzięło udział 22 zawodników naszej szkoły z klas II i III. Dzieciaki rywalizowały w czterech konkurencjach sprawnościowych w swojej kategorii wiekowej. Po raz kolejny dziękujemy organizatorom za zaproszenie, świetną sportową zabawę i mnóstwo pozytywnych emocji.

Reprezentanci Naszej szkoły to: Bohdana Shvets 2a Malwina Kuskowska 2a Mateusz Sobiecki 2a Jakub Tomczak 2a Pola Masiak 2b Barbara Sobolewska 2b Aleks Jaroszewski 2b Zuzanna Ćwiklińska 2b Milana Maistrenko OP Maja Długokęcka 3a Marta Sobotka 3a Karol Pańko 3a Wiktor Chyliński 3a Mikołaj Chłosta 3a Dominika Majerska 3a Amelia Mazur 3b Milena Szmigiel 3b Michalina Naworska 3b Nikola Lis 3b Filip Epa 3b Filip Bastek 3b Bartosz Zimnowodzki 3b.

Data dodania: 2024-03-12 15:57:27
Data edycji: 2024-03-12 16:00:37