Święto Niepodległości

11 listopada to ważne święto narodowe, które obchodzimy co roku w naszym przedszkolu. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – patriotów dzień.
By godnie i z szacunkiem uczcić to wyjątkowe święto dzieci z grup 0A i 0B pod kierunkiem swoich pań przygotowały program artystyczny, w trakcie którego zerówkowicze zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. W tym dniu całe przedszkole przystąpiło również do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Wszyscy zebrani wspólnie odśpiewali hymn narodowy będący upamiętnieniem Narodowego Święta Niepodległości.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.
Data dodania: 2023-11-11 19:57:32
Data edycji: 2023-11-11 19:59:12