Sukcesy naszych uczniów w konkursach plastycznych

Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą we wszystkich konkursach plastycznych.

Prace, które wykonują, są na bardzo wysokim poziomie. Dostrzec w nich można kreatywność, staranność i ogromne zaangażowanie. Starania dzieci doceniane są przez organizatorów. Nasi szkolni artyści zawsze znajdują się wśród laureatów. 10 listopada rozstrzygnięto wojewódzki konkurs plastyczny „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej” organizowany przez Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie i międzyszkolny konkurs plastyczny „Żołnierz polski w oczach dziecka”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 6 w Mławie. W pierwszym laureatem została Patrycja Jaskulska, uczennica klasy 7 b (III miejsce), w drugim – Jan Kowalkowski, uczeń klasy 7 a (wyróżnienie).

Jesteśmy z Was dumni!

Data dodania: 2021-11-18 09:15:33