Sukcesy naszych uczniów

14 września komisja w składzie: pani Edyta Suszek – Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Mławie, Magdalena Grzywacz – Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej i Medialnej oraz Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Mława, a także Joanna Rodowicz i Hanna Matecka-Wieczorek, panie instruktor plastyki Miejskiego Domu Kultury, miały zaszczyt wyłonić laureatów w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Malowanie muzyką” Spośród 70 nadesłanych prac I miejsce w kategorii kl. VII-VIII, POEZJA otrzymała nasza uczennica Antonina Wachowicz, za pracę godło „Satia”.
Pani Dyrektor Jolanta Tyl na apelu pogratulowała Antoninie sukcesu oraz wręczyła nagrody. Na apelu wyróżnieni i pochwaleni zostali również uczniowie biorący udział w Biegu Solidarności, Samorząd Uczniowski intensywnie działający od września oraz uczniowie zaangażowani w Poczet Sztandarowy. Zaangażowani uczniowie to sukces szkoły. Pani wicedyrektor Eliza Pydynkowska przedstawiła kolejne konkursy i zachęciła uczniów do brania w nich udziału.

Data dodania: 2022-10-09 23:01:51
Data edycji: 2022-10-09 23:07:11