Start uczniów w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych

28 kwietnia 2023 r. w Kamionie odbyły się XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Impreza zgromadziła około 700 zawodników – dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i ponadpodstawowych wyłonionych w eliminacjach rejonowych.

Wśród najlepszych biegaczy Mazowsza znalazło się sześcioro naszych uczniów, którzy mieli prawo startu w etapie wojewódzkim. Trasa biegu była wymagająca. Uczniowie mówili, że udział w zawodach rangi wojewódzkiej to dla nich trudne, lecz cenne doświadczenie biegowe.

Nasi reprezentanci:

Wiktoria Agaszewska z klasy 6a

Natalia Sobotka z klasy 8b

Szymon Breński z klasy 5b

Kacper Cendrowski z klasy 5b

Wiktor Domżalski z klasy 8b

Gratulujemy zaangażowania oraz życzymy sukcesów w kolejnych zawodach sportowych!

Data dodania: 2023-05-04 20:03:35
Data edycji: 2023-05-04 20:25:49