Spotkanie z weterynarzem

Dziś dzieci z grupy Motylki spotkały się panią weterynarz z Gabinetu weterynaryjnego Vet. Sos Paweł Rybicki reprezentowany przez lek. wet. Sylwię Żółtowską. Dowiedzieliśmy się, jak prawidłowo opiekować się naszymi pupilami, dlaczego tak ważne jest, aby na spacer wychodziły na smyczy, a jeszcze lepiej ubrane w szelki. Ważne też, żebyśmy sprzątali po naszych pieskach i o tym nasze przedszkolaki dobrze już wiedzą! Poznaliśmy też pasożyty, które mogą zaatakować nasze pieski i wiemy jak ważne jest, aby je zaszczepić. Pani doktor pokazała i opowiedziała, do czego służy kołnierz, ubranko pooperacyjne i kaganiec. Mogliśmy też sprawdzić, czy nasze pieski mieszczą się w transporterku. Na koniec posłuchaliśmy bicia serc naszych oraz naszych pupili. Niespodzianką były też balony z rękawiczek ?.

Data dodania: 2023-10-25 23:33:52
Data edycji: 2023-10-25 23:35:12