Spotkanie z psem Preclem

4 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyło się spotkanie  uczniów klas  pierwszych i drugich z panią Martą Maj i jej uroczym psem Preclem. Marta Maj, autorka książek z cyklu Przygody psa Precla, przeczytała historię „Precel pokonuje strach”, która zachwyciła małych słuchaczy. Uczestnicy spotkania mieli możliwość wzięcia udziału w  quizie na temat psów i obejrzeniu sztuczek, jakie zaprezentował Precel. Spotkanie było pełne śmiechu i radości, a Precel z łatwością zdobył serca wszystkich dzieci.  Warsztaty zorganizowała Katarzyna Chmielewska, a sfinansowała Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie.

Mamy nadzieję, że opowieści o Preclu będą inspiracją i wciągną Was w bajkowy świat naszego psiego bohatera!

Data dodania: 2024-06-04 14:14:23
Data edycji: 2024-06-04 14:21:22