Spotkanie z poezją

7 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Spotkanie z poezją” zorganizowany przez panie: Magdalenę Kołodzińską, Olgę Meredyk i Milenę Pieńdyk-Skalińską. Impreza była okazją do propagowania piękna poezji oraz rozwijania recytatorskich uzdolnień dzieci. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z klas I-III. W komisji konkursowej zasiadły panie: dyrektor Jolanta Tyl, Katarzyna Chmielewska i Bogumiła Pawłowska z mławskiej filii Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie. Jury oceniło dobór repertuaru, stopień opanowania tekstu, interpretację, dykcję i emisję głosu, a także ogólny wyraz artystyczny. Życzliwa publiczność dodawała otuchy stremowanym recytatorom.

Wyniki konkursu szkolnego:

I miejsce – Julia Chojnacka, kl. 2b

II miejsce – Lena Krupińska, kl. 3a

III miejsce – Julian Zawadzki,  kl. 1b

Wyróżnienia:

1. Paulina Siemianowska, kl. 3b
  2. Oskar Zalewski, kl. 3b
  3. Małgorzata Matusiak, kl. 3c

Osoby przechodzące do kolejnego etapu konkursu recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka":

1. Julia Chojnacka, kl. 2b
  2. Lena Krupińska, kl. 3a

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2022-03-10 11:37:12
Data edycji: 2022-03-10 11:48:39