Ślubujemy

14 października w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, w którym obiecali być dobrymi uczniami, Polakami oraz dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Podczas uroczystości dzieci zaśpiewały hymn państwowy, następnie pod kierunkiem pań: Magdaleny Kołodzińskiej, Olgi Meredyk, Martyny Burakowskiej i Lidii Zakrzewskiej zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Jednak najważniejszym momentem było złożenie uroczystego ślubowania oraz dokonanie aktu pasowania poprzez dotknięcie specjalnym ołówkiem ramienia każdego ucznia przez panią dyrektor Jolantę Tyl. Dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów naszej szkoły.

Tego dnia nie zabrakło również życzeń płynących w stronę nauczycieli i pracowników szkoły. Pani dyrektor wyraziła wdzięczność za dotychczasowe zaangażowanie. Wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom oraz życzyła im wielu sił i wytrwałości w dalszej pracy. Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyła przedstawicielka Rady Rodziców pani Anna Płuciennik i Samorząd Uczniowski.

Pierwszoklasistom gratulujemy oficjalnego wstąpienia w mury szkoły.

Całą fotorelację wykonano aparatem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Data dodania: 2022-11-18 23:06:18
Data edycji: 2022-11-18 23:08:45