ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

?‍??‍? Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość ta miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Dzieci podczas uroczystości zaprezentowały program artystyczny, pochwaliły się swoimi talentami: recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Wykazały się wiedzą, jaką już zdobyły w szkole. Ważną częścią uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania w obecnosci sztandaru szkoły oraz pasowanie na uczniów. Ceremonii pasowania dokonała Pani Dyrektor Eliza Pydynkowska. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Mławie. Po uroczystości nasze pełnoprawne pierwszaki udały się do klasy, gdzie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Na koniec czekał na nie słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy. To był niezapomniany dzień.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.
Data dodania: 2023-10-17 22:43:07
Data edycji: 2023-10-17 22:44:24