Rada Rodziców w roku szkolnym 2022/2023 - wpłaty

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie pragnie powitać Wszystkich Uczniów i Rodziców Naszej Szkoły, a także prosić o wsparcie  i zaangażowanie wobec planowanych przez Radę działań na rok szkolny 2022/2023.

Pamiętajmy o tym, że szkoła przyjazna dzieciom może być stworzona tylko WSPÓLNIE, przez rodziców, nauczycieli i uczniów.

Pragniemy pomóc w zorganizowaniu Naszym Dzieciom dobrego zaplecza do nauki i rozwoju, dlatego prosimy Państwa o wsparcie finansowe z postaci wpłat składek na Komitet Rodzicielski.

Proponowana przez Radę Rodziców kwota składki na Komitet Rodzicielski w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 100 zł (oraz 50 zł i 25 zł, kolejno na drugie i trzecie dziecko) płatna w 1 lub 2 ratach (najlepiej do końca I semestru, abyśmy byli w stanie spożytkować wpłacone kwoty na rzecz dzieci jeszcze w bieżącym roku szkolnym).

Ponieważ nie jesteśmy dużą szkołą, dlatego bardzo ważne jest, by każdy – w miarę swoich możliwości finansowych – dołożył „cegiełkę” do naszych wspólnych przedsięwzięć. Składka na komitet rodzicielski, co do zasady, jest składką dobrowolną, dlatego mile widziana jest każda kwota.

Wpłat prosimy dokonać

Nr konta Rady Rodziców 66 1090 2590 0000 0001 4687 2232
Santander Bank Polska S.A.

W tytule przelewu prosimy o wskazanie: imienia i nazwiska dziecka oraz klasy, do której uczęszcza.

Powyższe informację będą konieczne celem prawidłowej identyfikacji wpłat przez Skarbnika Szkoły.

W imieniu dzieci dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Przewodnicząca Rady Rodziców

Ajduk Kinga