Przedszkolne warsztaty

W środowe popołudnie w przedszkolu odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. W tłoku obowiązków i przedświątecznych przygotowań, rodzice znaleźli czas, aby wspólnie z dziećmi przygotować ozdoby i stroiki świąteczne. Celem tego wydarzenia było pogłębianie więzi między rodzicami i dziećmi oraz wychowawcami grup. Zachęcanie do aktywności twórczej, ale także wsparcie zbiorki charytatywnej na rzecz Gucia Tadrzaka, chłopca po udarze mózgu chorującego na cukrzycę. Wspólna praca rodziców z dziećmi zaowocowała wieloma pięknymi ozdobami, które będą zdobiły nasze domy podczas nadchodzących świąt.
Ten magiczny czas spędziliśmy w podniosłej, miłej, radosnej atmosferze, opartej na pomocy, wzajemnej współpracy oraz zaangażowaniu.

Data dodania: 2022-12-17 00:07:13
Data edycji: 2022-12-17 00:10:01