Przedszkolaki w Ratuszu

3 października, w słoneczne przedpołudnie, przedszkolaki z grupy Stokrotki wybrały się na wycieczkę do Urzędu Miasta. Celem wizyty było poznanie funkcjonowania Urzędu, jak również umocnieniu postaw obywatelskich. Grupa rozpoczęła zwiedzanie od Punktu Informacji, po czym dzieci przeszły na pierwsze piętro, gdzie zostały przywitane osobiście przez burmistrza Mławy Sławomira Kowalewskiego.
Po części oficjalnej dzieci miały możliwość przyjrzenia się pracy poszczególnych wydziałów. Na zakończenie wizyty w Urzędzie Miejskim nie mogło zabraknąć pamiątkowych upominków oraz wspólnej fotografii na tle siedziby władz miasta.
DZIĘKUJEMY
Panu Burmistrzowi Sławomirowi Kowalewskiemu, pracownikom ratusza, przede wszystkim Pani Wioletcie Mikucińskiej i Pani Urszuli Adamczyk za serdeczne przyjęcie, zbudowanie poczucia lokalnej tożsamości obywatelskiej, poświęcony czas oraz możliwość poznania pracy Urzędu Miasta.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.
Data dodania: 2023-10-03 23:24:17
Data edycji: 2023-10-03 23:26:32