Przedszkolaki w Bibliotece Pedagogicznej

Realizując blok tematyczny Nasze miasto Mława, przedszkolaki z grupy Stokrotki postanowiły odwiedzić jak najwięcej miejsc w rodzinnym mieście. Dlatego wybrały się na kolejną wycieczkę, tym razem do Biblioteki Pedagogicznej. Podczas wizyty w bibliotece, przedszkolaki zapoznały się z zasadami kulturalnego zachowania w bibliotece, z zasadami wypożyczania książek oraz rozbudziły swoje zainteresowania czytelnicze. Pani bibliotekarka pokazała dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Szczególne wrażenie na naszych przedszkolakach zrobiła bajka pt. „Kot w butach” przedstawiona w postaci teatrzyku kamishibai. Na zakończenie, panie zaprosiły dzieci do zabaw na Magicznym dywanie. Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Słowa podziękowania kierujemy do pań bibliotekarek, które jak zawsze zadbały o ciekawe zajęcia biblioteczne, wprowadzające dzieci w piękny świat książek i bajek.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.
Data dodania: 2023-10-06 23:05:28
Data edycji: 2023-10-06 23:07:44