Przedszkolaki pomagają mieszkańcom schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie

Od 15 września do 15 października w naszym przedszkolu trwała zbiórka karmy i akcesoriów dla mieszkańców schroniska w Pawłowie. Celem akcji było uwrażliwienie dzieci na los zwierząt oraz promowanie odpowiedzialnych, charakteryzujących się szacunkiem i empatią zachowań wobec braci mniejszych. Przedszkolaki z grupy Biedronki odwiedziły schronisko oraz przekazały zebrane dary, za co otrzymały podziękowania dla całej placówki. Ponadto każde dziecko za wzięcie udziału w zbiórce dostało od organizatorów dyplom.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom szkoły, którzy przyłączyli się do akcji.

Data dodania: 2022-07-03 00:28:11
Data edycji: 2022-07-03 00:28:47