Pożegnania nadszedł czas

W piątek 23 czerwca o godzinie 10.00 uczniowie klas 4-8 naszej szkoły wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/23. Akademia miała podniosły charakter nie tylko ze względu na jej oprawę, ale również uczestniczące osoby. Naszą uroczystość uświetnił swoją obecnością Pan Burmistrz Miasta Mława - Sławomir Kowalewski oraz inni zaproszeni goście. Po wprowadzeniu sztandaru odśpiewano hymn państwowy. Pani Dyrektor Jolanta Tyl podziękowała za pracę oraz pogratulowała sukcesów uczniom, rodzicom i nauczycielom. Do gratulacji dołączył również Pan Burmistrz, który na zakończenie swojej wypowiedzi życzył młodzieży wspaniałych wakacji. Następnie wręczono nagrody oraz listy gratulacyjne wyróżnionym uczniom. Z kolei wychowawcy ósmych klas podziękowali rodzicom za ogromne wsparcie i zaangażowanie. W ty roku po raz pierwszy uhonorowano uczennicę kl. 8a – Wiktorię Gorzechowską - statuetką za wyjątkową życzliwość, empatię oraz bezinteresowną pomoc. Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez ósmoklasistów. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie scenki z życia szkoły. Wielkim uznaniem cieszyły się również piosenki znanych polskich wykonawców, zwłaszcza utwór Dni, których nie znamy.
Całą fotorelację wykonano sprzętem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości.
Data dodania: 2023-07-01 10:02:20
Data edycji: 2023-07-01 10:07:30