Poszukiwania wiosny trwają – wycieczka trzecioklasistów do Kamionki

14 marca uczniowie klasy 3a i 3b wraz ze swoimi opiekunami udali się w poszukiwaniu wiosny do Kamionki. Uczniowie zapoznali się z wioską garncarską, dowiedzieli się i zobaczyli jak wyglądała dawniej kuźnia. Spacerując po terenie wioski odnaleźli przebiśniegi i szafirki. Trzecioklasiści mieli również możliwość zagrania w grę terenową, na końcu której czekał na nich ukryty skarb. Wzięli również udział w warsztatach malowania pisanek, dzięki którym każdy z nich stworzył własną, niepowtarzalną pisankę. W programie była również projekcja filmu przyrodniczego w technologii 3d. Ostatnim punktem wycieczki był smaczny, domowy obiad w gospodzie. To był udany wyjazd. Trzecioklasiści wrócili pełni nowych, pozytywnych wrażeń.

Data dodania: 2023-03-15 09:37:52
Data edycji: 2023-03-15 14:06:01