Półkolonie w naszych murach

W naszej szkole odbywają się półkolonie organizowane przez Akademię Piłkarską Nazar. Organizatorzy zadbali o to, żeby dzieci nie nudziły się nawet przez chwilę. Na sali gimnastycznej zagościły zajęcia sportowe z różnych dyscyplin.  Jednak nie samym sportem człowiek żyje. Dlatego nie brakuje także kulinarnych i plastycznych wrażeń.

Uczestnicy półkolonii sporządzili sałatkę owocową, wspólnie dekorowali babeczki. Nauczyli się jak wycinać różne kształty czy tez jak sadzić rośliny. Wspólnie oglądali także filmy czy uczyli jak poprowadzić model …. czołgu

Półkolonie nie ograniczają się tylko do zajęć w budynku naszej placówki. Nie zabrakło wyjazdu do parku linowego w Przasnyszu oraz wyprawy na basen.

Data dodania: 2021-07-16 14:09:19
Data edycji: 2021-07-16 14:15:10