Podążaj za swoją pasją, a sukces będzie podążał za Tobą

W naszej szkole uczniowie są wszechstronnie uzdolnieni i mimo utrudnień powodowanych nauczaniem zdalnym, brali udział w różnych konkursach pozaszkolnych.

W lutym bieżącego roku wpłynęło do naszej szkoły zaproszenie do konkursu powiatowego pt.:

LEKTUROWE MEMY. Konkurs ten wymagał nie tylko umiejętności informatycznych, ale przede wszystkim sprawdzał znajomość lektur oraz poczucie humoru uczniów. Uczniowie mieli zatem możliwość zaprezentować swoje pasje czytelnicze w nowoczesny sposób.

Spośród przeszło stu osiemdziesięciu prac jury wyłoniło uczniów nagrodzonych i wyróżnionych.

11 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Mławie.

W gronie najlepszych w powiecie znalazł się Jan Olczak z klasy 7a, który zajął II miejsce-Gratulujemy!!!!

Data dodania: 2021-06-16 14:17:34
Data edycji: 2021-06-16 14:30:22