Pluszowy miś u drugoklasistów

25 listopada z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniowie klasy 2 a gościli w mławskiej filii Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie. W trakcie zajęć słuchali bajki, którą czytała pani Agata Mierzwa, wspólnie rysowali misia oraz bawili się na „magicznym dywanie”.

26 listopada bibliotekę szkolną odwiedziła bibliotekarka pani Bogumiła Pawłowska. Tym razem do zabawy zostali zaproszeni uczniowie klasy 2 b. Dzieci wspólnie z bohaterami wiersza – misiami zrobiły poranną gimnastykę, poznały bajkę „Kto przytuli Misia Tulisia” oraz opowiedziały o przytulaniu, które może być świetnym sposobem na poprawę samopoczucia. Nie zabrakło zagadek o niedźwiadkach. Każdy uczeń został nagrodzony medalem przyjaciela misia.

Data dodania: 2021-11-30 09:20:08
Data edycji: 2021-11-30 09:26:39