Piknik Rodzinny

Cała społeczność SP2 wspaniale bawiła się podczas zorganizowanego święta naszych dzieci. To był magiczny czas, pełen radości oraz uśmiechów naszych dzieci. W tym dniu z ogromną pomocą przyszli nam rodzice naszych uczniów. Razem z nauczycielami dbali o nasze bezpieczeństwo oraz zapewniali nam smaczne jedzenie. Rada Rodziców we współpracy z Dyrekcją naszej szkoły przygotowali mnóstwo wspaniałych atrakcji. Były dmuchańce dla najmłodszych, oraz mnóstwo innych atrakcji dla starszych uczniów. Nie zabrakło również naszych dzielnych strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Mławie oraz funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Mławie, którzy zapewnili dzieciom możliwość zobaczenia ich wozów jak rownież dzieci miały okazję wcielić sie w rolę strażaka i policjanta. Oprawę muzyczką zapewnił Pan Krzysztof Baran. Wszystkie dzieci zapamiętają ten dzień na długo.

Data dodania: 2023-06-25 12:41:36
Data edycji: 2023-06-25 14:14:17