Pasowanie na ucznia

Najważniejszą częścią wydarzeń w dniu 14.10.2024 było pasowanie na ucznia. Kandydaci na uczniów pod opieką swoich nauczycieli przygotowali wspaniały występ artystyczny. W trakcie ceremonii pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, zobowiązując się do pilnej nauki i przestrzegania szkolnych zasad. Następnie Pani Dyrektor Jolanta Tyl oraz Pani Renata Moszczyńska, przedstawiciel Rady Rodziców, symbolicznie pasowały każdego ucznia dotknięciem ołówka, oficjalnie włączając go do szkolnej społeczności. Pasowanie na ucznia to bardzo ważny dzień w życiu każde ucznia oraz jego rodziny. Cieszymy się, że tak wielu rodziców było tego dnia z nami. Dalsza część spotkania miała miejsce w salach lekcyjnych, gdzie uczniowie otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy samych sukcesów oraz mile spędzonych chwil w naszej szkole.

Data dodania: 2024-10-16 13:26:07
Data edycji: 2024-10-16 13:29:30