Otrzęsiny w oddziale przygotowawczym klas I-III

Mija trzeci miesiąc nauki uczniów z Ukrainy w oddziale przygotowawczym klas I-III. Dzieci wiele już potrafią, ale czy mogą być pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły? Odpowiedź na to pytanie miały dać otrzęsiny. 16 października dzieci popisały się wiedzą o Polsce, a następnie w obecności dyrektor szkoły Jolanty Tyl i wicedyrektor Elizy Pydynkowskiej zaprezentowały swoją sprawność fizyczną w różnych konkurencjach sportowych przygotowanych przez nauczycielkę wychowania fizycznego Kamilę Marlęgę. Po zakończeniu zmagań sportowych goście stwierdzili, że ukraińskie dzieci można przyjąć do społeczności uczniowskiej szkoły. Każdy uczestnik zabawy otrzymał dyplom z gratulacjami. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek.

Życzymy miłego pobytu w naszej szkole.

Data dodania: 2022-11-24 06:48:10
Data edycji: 2022-11-25 17:13:35